חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
החלפת מקלדת במחשב נייד
לכולנו קרה מצב בו צריך היה צריך להחליף מקלדת, בין אם זה במחשב נייח ובין אם זה בלפטופ. לפעמים נשפח מים, לפעמים מקשים מפסיקים לעבוד או בכלל מתנתקים מהמקלדת. זה מצריך טיפול מצקועי של טכנאי מחשבים שידע לבצע תיקון או החלפת מקלדת בחדשה, במידת הצורך.

תיקון או החלפת מקלדת במחשב נייד - מה הסיבות והאם משתלם?

במחשב נייח(שולחני) החלפת מקלדת זה תהליך מאוד פשוט. לעומת זאת במחשבים ניידים זה תהליך אחר לחלוטין. מקלדת זה חלק בלתי נפרד מהלפטופ ולכן בשביל להחליף מקלדת יש צורך בפירוק המחשב.

מקלדות הן חלק הנשחק ביותר בלפטופים. מתאספים שם שאריות מזון, נשפכים נוזלים וטיפות על מחשב נייד, המקשים נשחקים…. לעתים קרובות מספיקה אפילו טיפת נוזל כדי לחדור לתוך המקלדת, אל המעגלים חשמליים שלה, וזה עלול לגרום לקצרים או הריסתה ע"י קורוזיה.

תיקון מקלדת במחשב נייד יותר משתלם מאשר לקנות מחשב נייד חדש. מחיר משתנה מדגם לדגם ובדרך כלל נע סביב 450-700 ש”ח. לכן, הפתרון של החלפת מקלדת בלפטופ הוא הטוב ביותר.

ישנן מקלדות עם תהליך התקנה קל, שבהן צריך לפרקן מלפטופ באמצעות פתיחתם של כמה קליפסים בלבד. יש גם מקלדות מובנות שהפכו לנפוצות יותר. כדי להחליף אותן צריך לפתוח לחלוטין את הלפטופ ולהסיר אותה מהחלק העליון של המחשב. ורק לאחר מכן ניתן להתקין מקלדת חדשה. כל מחשב בנוי בצורה שונה ולפי כך גם מקלדות מובנות בדרכים שונות. בהתאם לכך החלפת מקלדת במחשבים ניידים זמן ועלות העבודה תלויים בדגם המחשב.

חשוב מאוד שתהליך התיקון או החלפת מקלדת יבוצע על-ידי איש מחשבים מקצועי! החלפת מקלדת זה תהליך שונה בין מחשב למחשב, כאשר אני קודם מוצא את המקלדת המתאימה והמשתלמת עבור המחשב שלך ולאחר "אור ירוק" ממך תבוצע הזמנת מקלדת והרכבתה.

החלפת מקלדת בלפטופ

באיזה מחשבים ניידים ניתן להחליף אצלנו את המקלדת?

משך העבודה: עד 25  ימי עסקים.

עלות פתיחת המחשב והחלפת מקלדת: 250-370 ש"ח.

המחיר אינו כולל את עלות המקלדת שיכולה לנוע בין 200-800 ש"ח, תלוי בדגם המחשב.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.