חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
החלפת רמקולים בלפטופ

החלפת רמקולים בלפטופ - מה השוני ממחשב שולחני?

רמקולים בלפטופים הם חלק בלתי נפרד מהמחשב, לכן החלפת רמקולים בלפטופ מבצעות ע"י אנשי מקצוע בלבד. בשוני ממחשב נייח, אשר לא לרוב לא מגיע עם רמקולים מובנים, בכל מחשב נייד יש כיום מערכת אודיו מותקנת. המערכת אינדיווידואלית ומשתנה על-פי חברה ודגם המחשב.

ממה נגרמות התקלות?

לרוב לקוחות פונים עם בעיית איכות השמע של רמקולים המובנים, שיש רעשים או צליל לא ברור. לפעמים הסיבה לבעיה יכולה להיות תוכנתית. במקרים כאלה קודם כל נבדקות הגדרות המחשב במטרה לבדוק שהכל מוגדר נכון. במידה והבעיה נובעת מתקלה טכנית של הרמקולים-נבצע החלפתו.

אם הרמקולים לא מוציאים צליל למרות שבמחשב מתנגן תוכן מדיה-ככל הנראה תידרש החלפת רמקולים. לרובה תקלות ברמקולים נובעות מחדירת נוזלים לבפנים. לעיתים רחוקות זה נגרם מניגון מוזיקה בעוצמה מאוד חזקה ובהגדרות לא נכונות.

כיצד מתבצעת החלפת רמקולים בלפטופ?

לכל מחשב נייד יש רמקולים שונים, ונדרש לבצע החלפה ברכיב זהה לחלוטין לרכיב המקורי. לכל דגם של מחשב נייד יש רמקולים אינדיווידואליים והחלפתן חייבת להתבצע על-ידי איש מחשבים מקצועי. תהליך זה מחייב פתיחתו המלאה של מחשב נייד.

לאחר הפניה אלי, אני אבצע בדיקה וחיפוש של רמקולים המתאימים למחשבך, ולאחר מכן נותן הצעת מחיר, בהתאם לסוג המחשב ועלות רכיב המתאים. בדרך כלל זמן הספקה של רמקולים נע בין 5-25 ימי עסקים, בזמן זה ניתן להמשיך להשתמש במחשב, אך בינתיים ללא הרמקולים המובנים. לאחר קבלת הרכיב מיד מתבצעת ההחלפה, בתיאום עם הלקוח.

ניתן להזמין עבודה כזאת גם ללא צורך בהגעה פיזית, כאשר תידרשו לשלוח אלי את דגם המחשב, ולאחר העברת עלות הרכיב בלבד-יבוצע הזמנתו.

תשלום עבור העבודה מבוצע רק לאחר החלפת הרכיב.

משך העבודה: עד 25 ימי עסקים.

עלות פתיחת המחשב והחלפת הרכיב: 250-350 ש"ח.

המחיר אינו כולל עלות הרכיב, אשר ייקבע על-פי דגם המחשב.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.