חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
תיקון מחשבים קטנים

מה זה המחשבי מיני האלה(MiniPC)?

מחשבי מיני PC הם גרסה מוקטנת של מחשבים סטנדרטיים והם בעלי תכונות ויכולות של מחשב גדול, אך קטן יותר בגודלו הפיזי. הם נקראים גם מיני-מחשבים או מחשבים בינוניים. למחשבי מיני לרוב יחידת עיבוד מרכזית (CPU) וזיכרון מולחמים על כרטיס אלקטרוני אחד שמתפקידו בעצם לוח אם(גם מיני ומאוד מוגבל בכניסות), אך הם פועלים באותו אופן כמו במחשב גדול. הם נפוצים בתחום מחשבי מולטימדיה.  יתרונותיהם כוללים צריכת אנרגיה נמוכה וגודל קומפקטי, אך יש לשים לב לכך שהיכולת לשדרג אותם ולהוסיף רכיבים כמו כרטיסי מסך או אמצעי אחסון יכולה להיות מאוד מוגבלת. כמו כן, יש מחשבי מיני בהם אפשר להתעלם מהמילה “מיני” ולהתייחס להם כמחשבים עם יכולות מרשימות, אך בגודל קטן יותר. 😊

האם המחשב מתאים לגיימינג ומשחקים כבדים?

למרות שהמעבדים הולכים ונהיים מהירים וחזקים יותר, מחשבי המיני PC אינם טובים עבור גיימרים. אפילו מחשבי מיני חזק יתקשים להריץ היטב את המשחקים האיכותיים וה"כבדים". אז אם אתם גיימרים עם דרישות, הייתי מציע להימנע ממחשב מיני כי החוויה פשוט לא תהיה מספיק טובה ותצטרכו להתמודד עפ פריזים וכמות נמוכה של תמונות לשניה(FPS).

במחשבי שולחניים גדולים יש מקום לכרטיס מסך בגודל מלא, רכיב שבלעדיו לא ניתן לשחק חלק. לכן, מחשב Mini-PC לא יתאים לצורך שכזה.

יש גם מחשבי MINI PC המיועדים לגיימינג, אך נכון לזמן כתיבת הכתבה הם יקרים מאוד ועדיין אינם יכולים להתחרות במחשבים הקלאסיים.

תיקון תקלות חומרה במחשבי מיני

יחד עם יתרונות היותו קטן, יש גם יתרון אחד בולט-יכולת תיקון שלו. כדי להחליף רכיבים בתוך מחשב זה לרוב יהיה צריך לבצע הזמנת רכיב חדש מחו"ל כי זמינות רכיבים כאלה מאוד נמוכה, גם בארץ וגם בעולם. לכן תיקון מחשבים כאלה יכול לקחת קצת יותר זמן ממחשב רגיל.

משך העבודה: עד 25  ימי עסקים.

עלות העבודה: 150-400 ש"ח.

המחיר אינו כולל את עלות ההרכיבים, במידת הצורך.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.