חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טכנאי מחשבים-פתרונות אבטחה
סטטיסטית, כל הגולש באינטרנט אי-פעם פגש וירוסים או תוכנות זדוניות אחרות. עולם הסייבר והפריצות, הונאות ורמאות תוסס ומתפתח. ותמיד היו, יש ויהיו קורבנות בעולם הזה.
אז איך להפחית את הסיכויים שאני אהיה הקורבן הבא? קודם כל-לגלוש באחריות! כןכן, שום אנטי וירוס לא יעזור אם אתם לא תשמרו על המחשב שלכם. האתר לא נראה טוב מספיק ואמין?-אל תמשיך לגלוש בו. הורדת קובץ ואנטי וירוס מתריע בפני קובץ חשוד?-אל תנסה את מזלך, תן לאנטי וירוס לעשות את העבודה שלו ואל תכניס את הקובץ לרשימה הלבנה רק כי "הוא נראה לך לא מסוכן". אנטי וירוס יודע יותר טוב ממך. וכמובן, כמובן, כמובן כלל ברזל-לא למלא פרטים אישיים/מזהים/כ"א וחשבונות בנק באתרים שמעלים לכם ספק. גם אם הספק רגעי-קודם תבדקו היטב בגוגל את הביקורות על האתר ורק אז תלאו פרטים הנדרשים.

מה בעצם אני יכול לעשות כדי לעזור להגן על המחשב שלך?

    1.  בחירת תוכנת אנטי וירוס ע"פ הצורך שלך-כלומר, את תוכנת האנטי וירוס הכי מתאימה דווקא לך. היום כל תוכנה מגיעה עם המון שירותים נלווים כגון: גיבוי, עדכון תוכנות מערכת, חומת אש ועוד…. לא כל משתמש צריך את כל ה"חבילה" הזאת. בנוסף, חשוב להתחשב בחומרת המחשב בו תותקן התוכנה. כ-90% מתוכנות האנטי וירוס משפיעות בצורה כזאת או אחרת על צריכת משאבים. מחיר הרישיון מאוד אינדיווידואלי ומשתנה בין חברה לחברה. כמו-כן גם יכולות התוכנה משתנות בין היצרנים השונים, וגם תקופת הרישיון.

 

  1. ביצוע סריקת המחשב ומחיקת תוכנות זדוניות-בשירות זה בנוסף יותקן אנטי וירוס חינמי ללקוח. עבודה זאת מתאימה ללקוחות אשר מחפשים את הפתרון הזול ביותר לבעיות אבטחה. חשוב לציין, שרמת האבטחה של תוכנה חינמית היא לא באותה רמה כמו תוכנות שנדרש לרכוש עבורן רישיון שנתי.

 

עלות העבודה: 250-600 ש"ח. כולל מחיר רישיון לתוכנת אנטיוירוס, במידת הצורך.

משך העבודה: עד 2 ימי עסקים.

ניתן לתאם תיקון בבית הלקוח בתוספת עלות ביקור טכנאי – 170 ש"ח.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.