חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
טכנאי מחשבים-פתרונות אבטחה
סטטיסטית, כל גולש באינטרנט יפגוש וירוסים ותוכנות זדוניות אחרות. בעולם הסייבר, הפריצות, ההונאות והרמאיות תוסס ומתפתח. ותמיד יהיו קורבנות.

איך להקטין את הסיכויים שאני לא אהיה הקורבן הבא?

קודם כל-לגלוש באחריות! כן, שום אנטי וירוס לא יעזור אם אתם לא תשמרו על המחשב שלכם. האתר לא נראה טוב ומשדר חוסר באמינות?-אל תמשיכו לגלוש בו.
הורדת קובץ ותוכנת אנטי וירוס מתריע בפני קובץ חשוד?-אל תנסה את מזלך, תן לאנטי וירוס לעשות את העבודה שלו ואל תכניס את הקובץ לרשימה הלבנה רק כי "הוא נראה לך לא מסוכן", האנטי וירוס יודע יותר טוב ממך.
 
וכמובן, כלל ברזל חשוב נוסף – לא למלא פרטים אישיים/מזהים/כ"א וחשבונות בנק באתרים שמעלים לכם ספק. גם אם הספק רגעי-קודם תבדקו היטב בגוגל את הביקורות על האתר ורק אז תמלאו פרטים.

מה אני יכול לעשות כדי לעזור להגן על המחשב שלך?

1. בחירת תוכנת אנטי וירוס ע"פ הצורך שלך-כלומר, את תוכנת האנטי וירוס הכי מתאימה דווקא לך. היום כל תוכנה מגיעה עם המון שירותים נלווים כגון: גיבוי, עדכון תוכנות מערכת, חומת אש ועוד…. לא כל משתמש צריך את כל ה"חבילה" הזאת. בנוסף, חשוב להתחשב בחומרת המחשב בו תותקן התוכנה, מכיוון ש-90% מתוכנות האנטי וירוס משפיעות בצורה כזאת או אחרת על צריכת משאבים. מחיר הרישיון מאוד אינדיווידואלי ומשתנה בין חברה לחברה, כמו-כן גם יכולות התוכנה משתנות בין היצרנים השונים, וגם תקופת הרישיון.

2. ביצוע סריקת המחשב ומחיקת תוכנות זדוניות-בשירות זה בנוסף יותקן אנטי וירוס חינמי ללקוח. עבודה זאת מתאימה ללקוחות אשר מחפשים את הפתרון הזול ביותר לבעיות אבטחה. חשוב לציין שרמת האבטחה של תוכנה חינמית היא לא באותה רמה כמו תוכנות שנדרש לרכוש עבורן רישיון שנתי.

עלות העבודה: 250-600 ש"ח. כולל מחיר רישיון לתוכנת אנטיוירוס, במידת הצורך.

משך העבודה: עד 2 ימי עסקים.

ניתן לתאם תיקון בבית הלקוח בתוספת עלות ביקור טכנאי – 170 ש"ח.

טכנאי מחשבים-הסרת תוכנות ריגול

נפלתם קורבן לווירוס? הקבצים שלכם ננעלו ודורשים עליהם כופר? לא מצליחים להיפטר מפרסומות שצצות בכל פינה? תחילה צריך להפסיק את השימוש במחשב.

פשוט לעצור כל עבודה שעשיתם במחשב, לשמור ולכבות בהקדם האפשרי, זה קריטי מאחר והמון וירוסים מורידים קבצים נוספים לפעולתם ועלולים להחמיר את המצב.

 

לאחר מכן יש ליצור איתי קשר באופן מידי בכדי לגלות מהי חומרת הנזק (לרוב הנזק יתבטא בהריסת מערכת הפעלה, לפעמים גם באיבוד קבצים אישיים או הצפנתם לצורך קבלת "תשלום" מכם עבור "פתיחתם"), איך אפשר לעצור את התפשטות הווירוס ולהשיב את הקבצים האישיים.

 

מחיר העבודה סביבות 600 ש"ח, תלוי בווירוס וברמת קושי המקרה.
* עלול להיות מצב בו חלק מהקבצים יימחקו לצמיתות ולא יהיה ניתן להחזירם.

 אני מתחייב לעשות את כל מה שביכולותיי על מנת להציל את מרב קבציך – אך חשוב לזכור את מה שרשמתי בהתחלה: לכבות את המחשב בהקדם האפשרי! אם צריך-להוציא את כבל החשמל מהשקע בכדי לעצור כל פעילות בו!

עלות העבודה: 400-950 ש"ח. כולל מחיר רישיון לתוכנת אנטיוירוס, במידת הצורך.

משך העבודה: עד 7 ימי עסקים.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.