חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
כרטיס קול

מה זה קול ולמה קונים?

כרטיס קול הוא התקן המקשר את המחשב לאמצעי קלט-פלט ואחראי על עיבוד רוב המידע הקולי במחשב. עיבוד הקול בכרטיס מתבצע בעזרת שבב המרה אנלוגי-דיגיטלי (לדגימת קול ממיקרופון) או דיגיטלי-אנלוגי (ליצירת קול באמצעות רמקול).

נכון לשנת 2010, מכילים רוב כרטיסי הקול החדישים גם מיקרו-מעבד שמבצע את עיבוד האות (בעבר התבצע עיבוד זה במעבד המרכזי של המחשב). הם מכילים גם חומרה המאפשרת הקלטה קולית שממתינה לעיבוד במועד מאוחר יותר.
מקור: ויקיפדיה

מה ההבדל בין כרטיס קול פנימי לבין כרטיס קול חיצוני?

כרטיס קול פנימי מותקן בתוך המחשב, כפי שניתן לנחש כבר מהשם. הוא מתחבר ללוח אם דרך חיבור PCI/PCI-E ויכול להציע המון אפשרויות נוספות שיכולות שעונות לדרישות של יוצרי מוזיקה ותקליטנים.

כרטיס קול חיצוני מותקן לרוב דרך חיבור USB שכולנו מכירים. כרטיסים אלה משמשים בעיקר למשתמשים פשוטים יותר אשר לא מחפשים כרטיס קול לעריכת סאונד מקצועית.

כרטיס קול פנימי תהיה הבחירה הנכונה עבור יוצרי מוזיקה ותקליטנים מקצועיים. כרטיס זה מרחיב את יכולות המחשב בתחום עריכת ה

מי צריך כרטיס קול פנימי ומי חיצוני?

כרטיסי קול חיצוני מתחבר דרך ממשק USB ולרוב משתמשים בו במחשבים ניידים בכדי להרחיב אפשרויות חיבור מכשירי שמע. כרטיס קול חיצוני לרוב לא יענה על צרכים של יוצרי מוזיקה ותקליטנים. יתרון של התקן זה הוא התקלה קלה ומהירה ללא צורך בידע מורחב במחשבים.

לעומת זאת, כרטיס קול פנימי מספק מענה מושלם לצרכי תקליטנים ויוצרי מוזיקה. כרטיסים מסוג זה מרחיבים את יכולות המחשב בעריכת ויצירת מוזיקה ומוסיפים חיבורי שמע נוספים ומקצועיים.

משך העבודה: עד 5 ימי עסקים.

עלות העבודה: 150-250 ש"ח, תלוי בסוג הכרטיס.

המחיר אינו כולל את עלות כרטיס הקול.

לקוחות יקרים!

המעבדה תהיה סגורה בין התאריכים 28/5/24-16/6/24

עמכם הסליחה ותודה על ההבנה.